#AgnieszkaDydycz #marzeniazterminemważności #dzisiajnależydomnie

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO, SPOTKANIA MOTYWACYJNE w POSZUKIWANIU WŁASNEJ DROGI DO SZCZĘŚCIA. 
Bo chociaż nie zawsze mamy wpływ na to, co dzieje się wokół nas, ale to my, i tylko my, decydujemy, jak się wtedy zachowamy. 
Agnieszka Dydycz, “Marzenia z terminem ważności”

Zapraszamy na spotkania motywacyjne, warsztaty i rozmowy, których tematem jest poznawanie siebie. Podobno uczymy się na błędach, lecz nikt niestety nie wie, ile ich trzeba popełnić, żeby się wreszcie czegoś nauczyć... Najważniejsze, że nigdy nie jest za późno. Tym bardziej, że na różnych etapach naszego życia, różne rzeczy są dla nas ważne, a i nasze role się zmieniają. Niektóre wybieramy sobie sami, inne zostają nam przypisane. Dlatego każdy moment naszego życia jest dobry, by zacząć spełniać swoje marzenia. Lub by je zmienić. Jednak, aby to zrobić, musimy się najpierw zatrzymać. Przystanąć na chwilę i zastanowić, czego tak naprawdę chcemy - od życia, od siebie. Może się bowiem zdarzyć, że biegnąc zbyt szybko do celu, po drodze zapominamy po co i dlaczego chcieliśmy się tam znaleźć. Czego szukaliśmy, a co znaleźliśmy i dokąd trafiliśmy. Naszym marzeniom też czasem kończy się termin ważności, warto więc umieć sprawdzić, czy dzisiaj są jeszcze dla nas aktualne. A może z niektórych już wyrośliśmy i pojawiły się nowe, tylko że my tego nie zauważyliśmy? Warsztaty i spotkania z Agnieszką są barwne, pełne ciekawych opowieści, a przede wszystkim praktyczne. Ich głównym celem jest pomoc w odnalezieniu tego, co dla nas jest ważne, co nam daje nam szczęście i zadowolenie. Nam, nie komuś innemu, bo przecież chodzi o nasze życie. Dobrze jest więc posłuchać o doświadczeniach innych oraz poznać mechanizmy, które nami rządzą, a potem każdy z nas i sam oceni, czy ta wiedza pasuje do jego życia i dokona swoich własnych wyborów. Opowieści Agnieszki bazują m.in. na psychologii, biologii i innych dziedzinach nauki, a także na jej doświadczeniach osobistych i obserwacjach. Nie tworzy nowych teorii, nie burzy starych, a jedynie przypomina, podpowiada i porządkuje. Opowiada jak pracuje nasz mózg, kiedy nas oszukuje i co możemy zrobić, aby umieć wykorzystać informacje, które zbieramy przez lata i nie dać się zwieść dobrym radom. Nigdy nie namawia do drastycznych zmian, do porzucania rodziny, miejsca zamieszkania, czy pracy, lecz zachęca do odwagi w nieuleganiu modom i trendom i do poszukiwania własnej drogi życiowej. Drogi dobrej dla nas.

Bo warto jest marzyć, lecz dobrze też czasem się odważyć. Dyskusje i pytania są zawsze mile widziane, bo tylko w ten sposób mamy szansę, aby upewnić się w naszych poglądach lub by je zmienić. Życie jeszcze nie raz nas zaskoczy, dlatego w gąszczu różnych rad i porad warto usłyszeć i zrozumieć swój własny głos. Poznać swoje potrzeby i motywacje, a potem się odważyć i odnaleźć własną drogę do szczęścia, a Agnieszka w tym właśnie pomaga...

free simple website templates
#AgnieszkaDydycz #marzeniazterminemważności #dzisiajnależydomnie


Bo to, co wydaje się końcem, jest zarazem początkiem..
Agnieszka Dydycz, “Dzisiaj należy do mnie”

LOVE, LAUGH & LIVE your LIFE.
KOCHAJ, ŚMIEJ się i ŻYJ swoim ŻYCIEM. 

#marzeniazterminemważności
#dzisiajnależydomnie
#bowarto
#sensżycia 

Agnieszka Dydycz

Zapraszam na spotkanie pt. "Dzisiaj należy do mnie, czyli połącz kropki”

Ostatnie miesiące i niespodziewany wybuch pandemii pokazały, że życie lubi nas zaskakiwać. Budujemy, planujemy, przewidujemy, aż nagle zdarza się coś, na co wpływu nie mamy. Dlatego warto nauczyć się odnajdywania tego, co ważne jest dla nas i co sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Nie czekać, aż inni powiedzą nam jakich wyborów powinniśmy dokonywać i o czym marzyć, lecz odszukać to samemu. Nauczyć się jak zacząć żyć własnym życiem i być szczęśliwym już dzisiaj. Życie jeszcze nie raz nas zaskoczy i warto być na to przygotowanym!

Do zobaczenia!

#AgnieszkaDydycz #marzeniazterminemważności #dzisiajnależydomnie


Bo warto jest żyć w swojej bajce.  
Agnieszka Dydycz

Zapraszam na spotkanie pt. "Marzenia z terminem ważności, czyli… kot na drzewie"
Czy chcielibyście wiedzieć dlaczego tak często spełniamy cudze marzenia zamiast własnych? I co zrobić, żeby zacząć spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim, jak odróżnić jedne od drugich? Warto to wiedzieć. Najpierw jednak musimy odkryć, czego tak naprawdę chcemy – od życia, od siebie, od innych. Nierzadko zdarza się bowiem, że gdy wytrwale dążymy do wyznaczonego sobie niegdyś celu, gubimy się gdzieś po drodze, a nawet zapominamy dokąd biegniemy i po co. Warto zatrzymać się wtedy na chwilę, rozejrzeć uważnie dookoła i zadać sobie pytanie: czy nadal chcemy dotrzeć tam, dokąd zmierzaliśmy? Czy może tu, gdzie jesteśmy, z naszymi bliskimi jest nam dobrze? Wybór należy wyłącznie do nas, bo gdy chodzi o nasze życie nie ma dobrych, ani złych odpowiedzi, a nasze marzenia i pragnienia powinny służyć nam, nie my im. Dobre marzenie to takie, które potrafi zmienić życie na lepsze, a nie staje się kolejnym obowiązkiem do wykonania. Warto też pamiętać, że tylko niektóre nasze pragnienia rosną razem z nami, bo innym po prostu kończy się termin ważności. Dlatego warto nauczyć się jak sprawdzać co jest ważne dla nas teraz, dzisiaj. Tylko wtedy będziemy mieć szansę, by odnaleźć to, co naprawdę daje nam szczęście i spełnienie. Porozmawiamy o tym podczas spotkania. Uzupełnimy wiedzę na temat mechanizmów, które nami rządzą, a potem potrenujemy nasze nowe umiejętności. Dyskusja i pytania będą mile widziane, bo przecież każdy z nas sam musi się odważyć. Nauczyć się żyć i zacząć spełniać swoje marzenia, ale tylko takie, które zmieniają życie na lepsze. Lepsze dla nas

#marzeniazterminemważności
#dzisiajnależydomnie
#bowarto
#sensżycia 


JEŚLI MASZ OCHOTĘ POROZMAWIAĆ, ZAMÓWIĆ WARSZTAT LUB KUPIĆ KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ:

Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 2.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE („RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Agnieszka Dydycz, autor@agnieszka-dydycz.com Podanie danych jest dobrowolne, jednak może być niezbędne dla realizacji wskazanego celu np. kontaktu, czy zakupu książek. Dane przetwarzane będą do czasu odwołania udzielonej zgody i nie są udostępniane podmiotom trzecim.  W przypadku uznania, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.